Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2017, 10:03   #151
Luwinn
 
Reputacja: 1 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ryder Zobacz post
Cześć, widzę że się coś ruszyło. Cieszę się dla Was. Niestety dla mnie, gra obecnie skupia się za bardzo na docu jak na mój gust, liczyłem na drobne wsparcie dla szybkiej komunikacji i ustaleń, a obecnie sesja praktycznie tam się toczy.

Nie interesuje mnie taka gra, więc z bólem serca, żeby postawić sprawę jasno - rezygnuję. Życzę miłej dalszej zabawy i lepszego kolejnego władcy krasnoludów
No trudno w takim razie żegnamy Cię Ryder. Może jeszcze kiedyś przyjdzie nam się spotkać w jakiejś innej sesji :P

Wracając do tej anarchii krasnoludów o której pisał Baird, to rzeczywiście sytuacja tej nacji jest obecnie bardzo ciężka i możecie spróbować przejąć tam władzę, czy to podporządkowując sobie krasnoludy dyplomatycznie, czy też z użyciem siły
 
Luwinn jest offline