Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2017, 16:18   #129
GreK
 
GreK's Avatar
 
Reputacja: 1 GreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputacjęGreK ma wspaniałą reputację
Drodzy gracze,
czuję się w obowiązku skrobnąć słowo wyjaśnienia.
Mam bardzo stresujący i wymagający okres w życiu zawodowym. Zbliża się termin zakończenia bardzo ważnego projektu a na pewno najważniejszego jaki prowadziłem. Do tego nałożyło mi się, jak to przewiduje prawo Murphiego, kilka innych niekorzystnych tematów, takich jak braki kadrowe, zatrudnienie nowych pracowników, którzy wymagają wstępnego przeszkolenia, zmiana kierownictwa i tego typu nieprzyjemności.
To wszystko powoduje, że wracając z tyry jestem często wypruty i nie mam już sił włączać komputera i myśleć nad sesją.
W związku z tym możecie zanotować znaczny spadek mojej aktywności i dłuższy czas potrzebny na odpis, choć wiem że i tak już było nie najlepiej.
Taki stan rzeczy będzie mieć miejsce nie krócej niż do lutego. Później mam nadzieję, że się polepszy.
Przepraszam za to.
 
__________________
LUBIĘ PBF
(miałem to wygwiazdkowane ale ktoś uznał to za deklarację polityczną)
GreK jest offline