Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 00:18   #48
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Pociągam kolejny łyk kawy. Jest ciągle gorąca, parzy mi wargi, choć wydaje mi się, ze spędziłam nie wiadomo ile czasu – może godzinę, a może miesiąc - marznąc w otwartym oknie.

Dobra, wóz albo przewóz… Dziewczyna jest w szoku, trzeba ja ogrzać i ułożyć wygodnie. Ile czasu upłynie, zanim zacznie kontaktować? Zanim będzie cokolwiek spójnego mi w stanie powiedzieć? Kilkanaście minut, co najmniej, choć raczej powinnam liczyć czas w godzinach. Z drugiej strony – spojrzała na mnie, więc resztki świadomości zachowała. Etyka lekarska każe mi zając się dziewczyna, choć zdrowy rozsądek namawia mnie, abym jak najszybciej zabierała tyłek w troki i opuściła ten miły zakątek.

Ile czasu przetrwam w deszczu, w lesie? Do rana powinnam dać radę, jestem najedzona, kurtka wielkoluda wygląda na szczelną, zakryje mnie jak namiot. Jeśli będę się poruszać - nie zasnę, a przy odrobinie szczęścia znajdę jakąś drogę. Rano ktoś będzie nią jechał. Wyrwę się z tego.
A może lepiej poczekać do rana? Tu , w suchym pomieszczeniu dopiero o świcie forsować ogrodzenie? A jeśli paziutek wróci? Sama nie wiem.. nie mogę się nakręcać.

Dobrze! Decyduje się zdać na przypadek, zrządzenie losu. Umysł i tak działa mi mniej sprawnie niż zwykle, stres robi swoje.

Decyduje się wybiec ze stróżówki i ściągnąć małą do środka. Okryję ją, napoję kawą. Dam jej kilka minut – może 10, 15, żeby doszła do stanu używalności. W razie czego powinnam mieć coś pobudzającego w torbie lekarskiej.. Jeśli w tym czasie czegoś się dowiem – zostanę, aby rozważyć opcje, jeśli nie – ahoj nocna przygodo, witaj ciemny lesie!

Okrywam się kurtką i wybiegam ze stróżówki.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline