Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 12:51   #181
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest - po długiej, długiej przerwie, za którą raz jeszcze Was przepraszam. Proza życia.

Adi - dziękuję Ci bardzo za świetną, zaangażowaną grę. Szkoda, że podpisałeś na Celine wyrok w celi, ale takie wybory właśnie decydują w moich sesjach o tym, czy ktoś przetrwa, czy też nie. Grałeś rewelacyjnie i stworzyłeś naprawdę dobrą, konsekwentną postać, za co Ci dziękuję. Dla Ciebie to już koniec, ale chciałbym, abyś czytał nas dalej, do finału bo.... właśnie. Bo będzie tam coś, co Ci się może spodobać.

Reszta - do dzieła. G docki, PW i inne formy mile widziane. Mam nadzieję, że do kolejnej soboty damy radę z kompletem postów. Wtedy wrócimy w odpowiednie tempo. Dajcie z siebie wszystko a i ja postaram się zrobić to samo. Mam nadzieję, że ten post "doda Wam pary" i rozrusza zastałe przeze mnie postacie (moja wina, moja wina...). I będziemy dalej się bawić. Bo uważam, nieskromnie, że post ma fajny klimacik.
 
Armiel jest offline