Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2017, 21:40   #864
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Mamy grubszy przestój i nie do końca to przestój po mojej stronie.

Tomasz, Pipboy i Ehran macie doc'a do wrzucenia. (Carla udało się wciągnąć na pokład bez problemów). Potacz jakieś informacje co do przewidywanej aktywności?

Przypominam także na przyszłość że sesja w dużej części jest sandbox'em. Nie musicie czekać na mnie z każdym postem, możecie tworzyć własne wątki co ułatwi mi prowadzenie, bo będę wiedział co was interesuje, a też nada sesji kierunku w stronę w którą chce pójść wasza postać.

Mamy takie pomysły:
1. Osiedlenie miasteczka - TomaszJ (do wdrożenia w sesję- na razie dla mnie pomysł nie istnieje)
2. Zbadanie substancji Bimbrowników - Baird
3. Kaloryczność i generatory - D'tah (kaloryczność zlecił już w sumie gubernator kiedyś)
4. Rozmowa z Louisem Bouleau? - Ehran (czekam na znak, by usiąść do doc'a lub na posty)
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 26-11-2017 o 21:53.
Rewik jest offline