Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2017, 07:26   #249
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 10 01:50 h; 12.68 ja od Dagon V

- No więc jest jakiś post i ode mnie. Mamy początek Tury 10. Termin na odpis do pt. 01.XII. Chciałbym w weekend walnąć swój post


Ogóły




- Akszyn jest więc minęło ok 10 min w tej turze. Czyli jest 01:50 h po skoku. By nie mieszać i nie komplikować będe podawał czas względem "Archeona".

- Do orbity Dagon V zostało "Archeonowi" ok 12.68 ja. Obecnie na początku tury jest to ok 3 h i 20 min. Przy obecnej prędkości.

- W tej turze, przynajmniej na początku, wszyscy macie łączność. Tylko Jeana nie pokazuje na mapie i nie ma z nim łączności. Rohan w tej chwili częściej jest niż go nie ma ale już jest taki "pulsujący" z namiarem i łącznością.

- Trochę, żeście się porozłazili więc się zrobiło kilka grupek i singli. Podam mniej więcej jak jest na koniec mojego posta:

- Dziób; P "C"; S3; Mostek: Teddy i Tichy, Linda w drodze na mostek.
- Rufa; P "C"; S8; pod hipernapędem; Rohan.
- Śródokręcie; S7; przestrzeń zewnętrzna; Drake i Julia.
- Śródokręcie; P "D"; S6; korytarz główny; Abe.
- Śródokręcie; P "D"; S4; biolab; Nivi
- Śródokrecie; P "C"; S5; ładownia; Veronica
- ???; Papa (brak łączności)

- Silvia jest na śródokręciu frachtowca "SS Vega".




@Silvia



- Na frachtowcu nie ma energii. Przynajmniej w tej części co do tej pory zwiedziłaś. Ale jest tego już na tyle sporo by podejrzewać, że to stan dominujacy na pokładzie. A bez energii no to cinszko się robi ze wszystkim.

- Opcje podstawowe masz takie jak w poście czyli mostek na dziobie, maszynownia na rufie albo ładownie na dole. Każda z tych opcji może okazać się strzałem w dziesiątkę albo stratą czasu.

- Podczas podróży niektóre drzwi są tak zapieczone/zamarznięte/uszkodzone, że ręcznie nie idzie ich otworzyć. Tam i tu trafiają się ślady podobne do pożarów, przestrzelin lub walki z plamami dziwnie przypominającymi krew ludzi lub syntetyków (biała). Ale żadnych ciał nie ma.

- Pod sam koniec Silvia słyszy coś jakby kroki. Nieśpieszne i cięższe od niej. Może co prawda liczyć, że jak zostanie w kanciapie to kroki przejdą dalej i tyle. Ale jak zajrzą no raczej w kanciapie muszą odkryć każdego kto tam jest. Na słuch wydaje się, że są jeszcze na tyle daleko by mieć szansę wymknąć się z kanciapy no ciężko zgadnąć czy zauważą światło latarki.

- Silvia znalazła jakąś bluzę. Powiedzmy wydłuża ona o ok 10 - 15 min kłopoty z wychłodzeniem czyli właściwie tą turę dostałaś gratis i dalej masz ok w ciągu około 1 - 2 h Silvia nie znajdzie skafandra, źródła ciepła, ogrzewania to zamarznie.



@Mostek



- No cóż, Teddy się zamknęła na mostku więc ot, tak wejść się nie da teraz na mostek. Dlatego Tichy'emu udało się wrócić pod drzwi ale nie do środka. Ale tak przez komunikator jak i przez panel drzwi możecie rozmawiać czy nawet się widzieć na holo.

- Właściwie w każdej chwili może do was dołączyć Linda to w razie czego miejscie to na uwadze, że z dwójki może zrobić się trójka.

- Drzwi na mostek jeśli się nie dogadacie po dobroci można próbować sforsować. Wtedy albo Veronica i jej hakerstwo, albo jakieś palniki i podobny ciężki sprzęt albo materiały wybuchowe no da się ale właśnie trzeba trochę wysiłku, czasu i ryzyka w to włożyć.



@Rohan



- Rohan ustawił wypalacz przy kolejnym pokładzie. Zwiększenie mocy łącznie o 30% skraca czas z 60 min do ok 40 - 45 min. I daje awaryjność razem z chlodziwem na 9+. Na razie wszystko idzie ok i wypalacz przepalil jakieś 20 - 25% II dziury.

- Poza tym do Rohana wrócił MiTsu. I dostał wiadomość od Lindy.



@Drake i Julia



- Plan z wypuszczeniem kwasowej chmury w przestrzeń właściwie się udał. Ale wyszły pewnie efekty uboczne dla waszej dwójki. A mianowicie Drake ma prawie dziurę w szybie hełmu a "Red" ma prawie dziurę i dziurę w skafandrze. Obojgu mogą pomóc pakiety z zalepiaczami no ale to wyczerpie (Julia) lub prawie wyczerpie (Drake) wasze możliwości samonaprawcze pod tym punktem.

- Wypada też zamknąć ręcznie śluze. Bo by zrobić przeciąg trzeba było na raz otworzyć drzwi wewnętrzne i zewnętrzne śluzy. No i przypiąć się by nie odlecieć z resztą wywiewianych śmieci.

- No i jeszcze dostajecie wiadomość od Lindy by Wam nudno nie było



@Abe



- Właściwie to nie wiem co zamierzał zrobić Abe po wywaleniu skrzynki z rdzeniem na zewnątrz. A dopytytwałem się. Więc ogólnie Abe ma szerokopojęte wolne. Choć jak w poście z tego co mówił i Abe i Rohan to chyba mają wspólnotę interesów. Jak tak to Abe powinien spróbować przelecieć przez zdewastowaną 7-kę by dostać się do miejsca gdzie pracuje Rohan. Jak co innego no to pisz

- Poza tym Linda wysłała pw przez komunikator. Regulaminowo dobrze jest chociaż potwierdzić odbiór wiadomości.



@Nivi



- Właściwie jak w poście z tą próbką. Też gluty ale bardziej leguminiaste i ożywione przez mikroby. Poza tym odczyn zasadowy choć na tyle mocny by uznać go za żrący.

- No i Linda wysłała pw, pewnie do całej załogi. A Nivi w biolabie to tak średnio ma do kogoś innego blisko. Najbliżej chyba na mostek albo do Veroniki w ładowni.



@Linda



- Właściwie spakowanie się i home party zostawiłem Ci pole do popisu

- Poza tym właściwie możesz w swoim poście przesunąć się pod/do mostek w zależności od tego jak się tam sytuacja rozwinie między kapitanem a nawigator



@Veronica



- Właściwie udało się podszyć pod admina tak więc właściwie cinszko o większą władzę w systemie. Niemniej póki Doombull czy inny program jest zainstalowany będzie on działał wedle swoich wytycznych.

- Poza tym przyszła do Veroniki wiadomość od Lindy. Wygląda, że wysłała ją do wszystkich.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline