Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2007, 09:24   #2
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Autor: Buaszeyos [ piątek, 15 czerwca 2007, 11:25 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Nie podoba mi się to za bardzo.-mówię po czym rozglądam się uważnie, próbując dostrzec coś, co nie jest zbyt normalne.
Słyszycie to?-mówię pokazując na zawalone przejście-Powinniśmy sie oddalić jak najszybciej od tego miejsca, tego czegoś jest za dużo
I oczywiście szukam jakiegoś kija, żeby przemienić go w Laskę Nienawiści.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: scorez [ piątek, 15 czerwca 2007, 13:08 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
-Ja proponuję oddalić się w stronę północnego-zachodu. Jest to strona przeciwna niż ta z której biegną na nas potwory i będziemy mieli większą szansę na ucieczkę.- To mówiąc tuszył w stronę wskazaną przez siebie.
Jego strój powiewał w biegu tworząc cudowny efekt biegnącego uiora, ale tylko ten bieg może uratować im życie.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: t0m3ek [ piątek, 15 czerwca 2007, 13:23 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Spokojnie panowie trupy. Zawsze można im wyłączyć widoczność. - Jeśli mogę to tworzę mgłę w pobliżu miejsca skąd dobiegają odgłosy. Następnie ruszył za Scorezem.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: AC [ piątek, 15 czerwca 2007, 13:44 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Tomek:
Reszta uciekła na NW, gdy ty na moment stanąłeś i stworzyłeś mgłę, która opanowała cały most i spłynęła kilka metrów w górę i w dół względem niego. Zanim jednak wszystko zostało zalane białym puchem widziałeś jak dwie jaszczuropodobne istoty pojawiły się w korytarzu, z czego jeden z nich poruszał się na czterech kończynach na suficie. Chwilę później, chyba ten z sufitu znalazł się przy tobie, a ty teleportowałeś się w ostatnim momencie do korytarza, w którym też mgła się pojawiła...

Wszyscy:
Po tym jak Tomek dołączył do was przyspieszyliście jeszcze bardziej. Najszybszy z was - Pavciooo jako pierwszy dotarł do kolejnego mostu bardzo podobnego do tego poprzedniego. Być może nawet to ten sam. Po drugiej stronie jednak jest tylko jeden korytarz, ale wyżej jest kolejny. W tym wyżej pojawiła się postać, wyczuwacie, że jest nieumarły, ale dopiero teraz zoorientowaliście się, że wasze telepatyczne rozmawianie tutaj nie działa - musicie używać mowy. Przybysz zrzucił wam drabinkę linową i krzyczy do was, że Jaszczury was załatwią, więc lepiej chodźcie na górę... z drugiej strony (może to przez mgłę) nie wydaje wam się, żeby dużo, jeśli w ogóle, Jaszurów za wami biegły...

Limity: [za ile tur możecie korzystać z limitowanych mocy, na jakiś czas Mgła4 będzie też limitowana]
1. Tomek:
- Mgła4: (tur: 1)
- Mgła5: (tur: 3)

Scorez:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,1
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Hełm spawacza

Bush:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,1,0
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tomek:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Łopata
- Racje żywności (na 8 dni)

Pavciooo:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,4,1,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tevery:
Poziom: 3
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,2,0
Żywotność: 20
Ekwipunek:
- Pistolet (potrzebna amunicja a)
- Schemat tworzenia amunicji a


--------------------------------------------------------------------------------
Autor: Buaszeyos [ piątek, 15 czerwca 2007, 13:53 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Idziemy do niego?-Pytam sie i czekam na reakcję towarzyszy-Jeśli tak, to ja nie idę pierwszy-staję z rękoma skrzyżowanymi na piersi i czekam na odpowiedź, wypatrując jaszczurów.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: t0m3ek [ piątek, 15 czerwca 2007, 13:58 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Wolę naszego niż te jaszczurki które widziałem. - Powiedział po czym nie zwracając większej uwagi na resztę po prostu wspiął się na górę po drabince. - Uważajcie bo jeden z nich umie łazić po ścianach. - Krzyknął będąc już na górze.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: scorez [ piątek, 15 czerwca 2007, 14:37 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
-Dobra, ja pójdę.- Powiedziałem chwytając drabinkę.
Wspinam się na górę. Jeżeli otaczają mnie ludzie to ich paraliżuję (jeżeli jestem zmarłym oczywiście.).

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: Pavciooo [ piątek, 15 czerwca 2007, 15:27 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Wchodzę po drabince razem z innymi, co tu więcej pisać

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: Tevery Best [ piątek, 15 czerwca 2007, 16:07 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
No to świetnie, wreszcie jakiś drug! W wierch, braciaszki, w wierch, zanim te oślizgłe sucze syny nas dopadną! - rzekł Grigorij, po czym zaczął się wdrapywać. Widok ten był dla niego ulgą, podobnie jak spotkanie z... kim, no właśnie? Jakoś nie pamiętał...

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: AC [ piątek, 15 czerwca 2007, 16:21 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Wszyscy:
Żwawo wdrapaliście się po drabince pomagając sobie opierając buty na nierówną kamienną ścianę. Po wszystkich Wampir wciągnął drabinkę i pociągnął za uchwyt zamykając wiatą wejście. Korytarz, w którym jesteście jest sztucznie wydrążony, więc jest tu mało światła. Odkąd jest inwazja na kopalnię to ich tu dużo się kręci. Kim jesteście? Rzadko kiedy mogę tu spotkać, wybaczcie za określenie, nie-potężnych Władców... widzę, że zmęczyliście się biegiem. Zdziwieni? Pewnie jesteście tu nowi, tutaj nawet żywe trupy odczuwają zmęczenie, tak samo jak uczucia... Idziecie do mojego małego lokum? Jako nowi możecie wiele zdziałać tutaj... Oooo, nawet masz broń palną, rzadko takie coś w tych tunelach się widuje... [wskazał na Teveriego-Grigorija]

Limity: [za ile tur możecie korzystać z limitowanych mocy, na jakiś czas Mgła4 będzie też limitowana]
1. Tomek:
- Mgła5: (tur: 2)

Scorez:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,1
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Hełm spawacza

Bush:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,1,0
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tomek:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Łopata
- Racje żywności (na 8 dni)

Pavciooo:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,4,1,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tevery (Grigorij):
Poziom: 3
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,2,0
Żywotność: 20
Ekwipunek:
- Pistolet (potrzebna amunicja a)
- Schemat tworzenia amunicji a


--------------------------------------------------------------------------------
Autor: scorez [ piątek, 15 czerwca 2007, 17:12 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
-A umiejętności magiczne, półmagiczne i mutacyjne tu działają?- Spytałem się nie pewnie. -I gdzie my u licha jesteśmy?
To pytanie zadałem rozglądając się wokoło. Jeszcze nie zanotowałem kształtu pomieszczenia i innych przydatnych rzeczy.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: t0m3ek [ piątek, 15 czerwca 2007, 17:18 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
- Działają, działają. Widziałeś tą mgłę wcześniej? Była moja. - Odpowiedział Scorezowi po czym spojrzał na obcego Władcę.
- Co to za miejsce?

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: AC [ piątek, 15 czerwca 2007, 17:53 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Wszyscy:
Idąc za Wampirem usłyszeliście, że jest to jego małe sanktuarium po tym jak odkrył spisek w pobliskim Zgromadzeniu Wampirzym. Szliście dość szybko, ale dopiero po około godzinie dotarliście do dużej jamy oświetlonej ze wszystkich stron kryształami. Oprócz tego wydrążonego przejścia są stąd jeszcze dwa wyjścia. Jedno jest w suficie - dziura o średnicy 5m pod którą widzicie jakąś dziurę. Drugie jest po lewej stronie. Przy ścianie po przeciwnej stronie pieczary jest dom wybudowany z cegły, na około rośnie trochę grzybów koloru żółtego... Po podejściu bliżej domu zobaczyliście, że w dziurze jest pełno zmasakrowanych ludzkich zwłok. Dziwi jedynie brak robactwa... smród jest bardzo silny, ale nieszkodliwy. Budynek jest dwupiętrowy. W środku jest jedna olbrzymia komnata z kilkoma łóżkami i szafkami. Na ścianie wisi zardzewiała strzelba, a w miejscu w którym niegdyś stały schody jest teraz kilka zniszczonych i zbutwiałych desek. Wydaje się, że na górze nic nie ma.

Witajcie w moich komnatach. Choć tutaj nieumarli nie muszą spać, to jednak sen przyspiesza nasze procesy regeneracyjne, zapamiętajcie tą informację. Jeśli chcecie mogę użyć trochę z moich zapasów i zrobić ucztę. Możecie pytać o co tylko chcecie, a ja postaram się wam odpowiedzieć na wszystko. Dobrze by było gdybyście pomogli mi w zdemaskowaniu spiskowca w Vianagord (to jest we wspomnianej już przeze mnie kopalnie złota i miasteczku wampirów), ale jeśli odmówicie nie będę miał tego wam za złe i wypuszczę was tam skąd was zabrałem. Z pewnością Jaszczury sobie pójdą stamtąd, nic tam nie ma ciekawego przez kilka kilometrów.

[tu czekam aż wszyscy odpowiedzą]

Limity: [za ile tur możecie korzystać z limitowanych mocy, na jakiś czas Mgła4 będzie też limitowana]
1. Tomek:
- Mgła5: (tur: 1)

Informacje techniczne:
1. Tevery w czasie kilku godzin spędzonych u Wampira będzie mógł przestudiować swój Schemat i będzie mógł tworzyć amunicję typu a.

Scorez:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,1
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Hełm spawacza

Bush:
Poziom: 4
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,1,0
Żywotność: 6
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tomek:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,0,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Łopata
- Racje żywności (na 8 dni)

Pavciooo:
Poziom: 5
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,4,1,0
Żywotność: 7
Ekwipunek:
- Racje żywności (na 8 dni)
- Stalowa tarcza (prostokątna)

Tevery (Grigorij):
Poziom: 3
Statystyki [S,Sz,Wt,C]: 1,1,2,0
Żywotność: 20
Ekwipunek:
- Pistolet (potrzebna amunicja a)
- Schemat tworzenia amunicji a


--------------------------------------------------------------------------------
Autor: scorez [ piątek, 15 czerwca 2007, 19:19 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Oki. To ja podchodzę do zwłok i zaczynam odprawiać rytułał Infernalista, a potem szkieletornik.

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: Tevery Best [ piątek, 15 czerwca 2007, 20:01 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
Grigorij zasiadł sobie wygodnie i zaczął czytać swój schemat. Bez wątpienia znajomość tego tekstu bardzo się przyda. Malutkie literki cyrylicą i kilka kreseczek, a pozwalają na tak wiele...

--------------------------------------------------------------------------------
Autor: t0m3ek [ piątek, 15 czerwca 2007, 20:13 ]
Temat: Re: [APW]: Przygody Żywych Trupów

--------------------------------------------------------------------------------
- Ja mam kilka pytań. - Stwierdził żółty Władca rozsiadając się gdzieś gdzie mógł to mógł to uczynić.
- Co to za świat? Kim jesteś? Co miałeś na myśli mówiąc, że nie ma tu już niedoświadczonych władców? Co możesz nam dać na czas wykonywania misji? To chyba tyle póki co.
 
AC. jest offline