Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2017, 09:19   #58
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No nic, ja obiecałem że Dominic wprowadzi Brandona do świata Łowców. No to nauka out of game:



Symbol, jaki Łowcy malują na miejscach/osobach, które emanują zepsuciem.

Jeżeli Brandon zagada do Dominica to dostanie jeszcze zupełnie niepotrzebny wykład o historii ideogramów i odniesieniach do pisma klinowego, pisma koptyjskiego, języka aramejskiego i ewolucji symboliki. Ale sedno jest takie, że jest to ostrzeżenie od jednego łowcy dla innych łowców.

Oczywiście mogę coś mylić, i liczę na to, że corax mnie szybko poprawi w tej kwestii.

Teraz Dominic i jego problemy.

carpenter169
Cytat:
Wiedza ogólna:
Udostępnił ogromne zasoby wiedzy na temat walki z nieumarłymi na Hunters-Net (portal dla Łowców)
Jeden z łowców został ostrzeżony, że carpenter169 jest martwy.
Strasznie kłótliwy na forach internetowych.

Sama prawda:
Denis Maxwell (kryjący się za pseudonimem cieśla169, podrzędny gangster z Chicago.
Jego hobby to przybijanie ludziom rąk do stołów w celu ułatwienia rozmowy.
Wystawiony przez swoją dziewczynę, zabity na jej oczach.
Jego dziewczyna była związana z klanem Giovanni, a oni jak wiadomo lubują się w kontaktach z umarłymi.
No i tak Maxwell został niespokojnym nieumarłym.
W 1999 roku opętał kogoś, odnalazł Posłańców i zarejestrował się na Hunters-Necie

Moje przemyślenia:
Koleś jest upiorem szukającym zemsty na wampirach.
Trzeba go będzie osądzić.
Jak rozumiem Dominic nie skojarzył żadnego z powyższych a o większości nie wie, prawda?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline