Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2017, 20:21   #629
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
mam 2 akcje. Więc skoro w pierwszej unika uścisków, tzn. wychodzi ze strefy zwarcia, wtedy można mu sprzedać kulkę :P
- Rozpatrzyłem komplet Akcji za 2 Tury przez jakie kończyłeś się jarać więc nie zostało żadnych wolnych Akcji




Cytat:
To jak się stopiła skoro broń była wyjęta? :P
- Kabura. Kabura się stopiła jak broń z niej była wyjęta Pistolet zaś trzymasz w łapie w tej chwili.



Cytat:
Przecież to banalne. Skoro miałbym jeszcze jeden skok, to zamiast uprawiać wspinaczkę bym wskoczył, skoro dotykam ziemi. :P
- Hmmm... A niech będzie. To masz 3-ci skok na tą scenę użyty i możesz wydostać się bez kulania na Siłę.




Cytat:
Ale skoro to jest kolejna akcja to mam 3 skoki!
- Scena. Limit skoków jest na daną scenę a nie Tury czy Akcje W czasie sceny z ciężarówką użyłeś już butów 2x i teraz jak użyjesz no to będzie 3-ci raz czyli ostatni
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline