Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2017, 20:21   #468
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To ma tubę od megafonu, nie trzeba specjalnego talentu by wycelować
I tak będzie rzut obronny Slaga przeciwko tej mocy. Obszarówki tak mają, że trafiają z automatu, a ofiara testuje czy unika/schowała się za ścianę itp.
- No to właściwie mogę i sam strzelać a mogę dać i komuś kto niezbyt ma jak atakować samemu Slaga. Skal? Dave? Bo Margaret chyba trochę bizi mi się wydaje.



Cytat:
Czy jako odpowiedź wystarczy to, że Slag prawie wyciska brontozaura na ławczce?
- Wiesz ja mam słabą orientację w przeliczaniu co ktoś może w metrach i kilogramach świata gry a co kto może w punktach mocy mechy postaci No widzę, że niezły mocarz z tego Slaga no ale nijak mi to nie mówi na szanse zmajstrowanie jakiegoś blokera z mechy przez moją postać



- A w ogóle jak to jest z atakami czyimiś? Tak się zastanawiam czy jak np. Slag jest tak zajęty naszymi chłopakami to to mu kończy akcje na turę czy może zrobić coś jeszcze?

- A może jakieś pole siłowe mógłbym zmajstrować? Coś jak jakiś klosz co by odessał mu powietrze. Może by się stracił przytomność w końcu albo chociaż osłabł.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online