Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2017, 01:33   #2502
Taive
 
Taive's Avatar
 
Reputacja: 1 Taive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputacjęTaive ma wspaniałą reputację
Witajcie!
Zacznę od kilku słów o mnie. Mam 24 lata, pochodzę z Wrocławia i sporo podróżuję po świecie. Lubię zarówno pisać, jak i czytać, a klimat rpg pociągał mnie od zawsze, choć nie miałam z nim w życiu zbyt wiele styczności. Swego czasu jeździłam po konwentach, gdzie miałam okazję liznąć temat, zaś ostatnie kilka lat poświęciłam grze tekstowej, której idea polega na odgrywaniu postaci. Niestety, moja miłość drastycznie umiera, a ja postanowiłam poszukać szczęścia dalej, żeby móc zakosztować trochę rozrywki, jedynej w swoim rodzaju satysfakcji z tworzenia i rozwijania postaci, czy wątków, przy okazji szlifować umiejętności literackie, a być może jeszcze poznać przy tym ciekawe, niebanalne osoby obdarzone fantazją. Uwielbiam pisać, wymyślać, tworzyć, zanurzać się w wyimaginowanym świecie. Choć taka zabawa w samotności nigdy jakoś specjalnie mnie nie kręciła - od zawsze lubiłam wymyślać postacie, ich historie i przygody razem ze znajomymi. Obawiam się nieco, że moje początki na waszym forum mogą być trudne, ale mam nadzieję, że uda mi się tu zaaklimatyzować i przeżyć wiele fajnych chwil.
 
Taive jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem