Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2017, 13:56   #266
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tak jak pisałem wyżej sesja super a zakończenie dla Jimma też mi się podoba bo rzeczywiście w praniu mi wyszedł bardziej komediowo niż brodwayowo

po za tym, w telewizji w tamtym okresie więcej zarobi szczególnie jeżeli trafi mu się taki przebój z ponad 200 odcinkami jak np. przyjaciele wtedy wchodzi do syndykacji a aktorzy mają czeki do końca życia pewnie kiedyś w jakieś sesji wykorzystam w tle : "sławny aktor James Keetle zrobił coś tam o czym donoszą tabloidy"

Kenshi ty to masz talent do pisania fajnych zakończeń

Postaram się powstawiać notatki w profilach ale idzie mi to kiepawo więc napiszę dwa słowa o tym co najlepiej zapamiętałem:

Mag miała najfajniejsze pomysły które wrzucała do sesji większość sukcesów ekipy to zasługa jej pomysłów.

Pan Elf wyznaczył sobie trudną rolę dziecka z traumą i bardzo dobrze z niej wybrnął April była realistyczna, rozsądna ale przy tym grywalna.

Lunatyczka naprawdę fajnie odgrywała siostrzaną relacje bliźniaczek.
 
Brilchan jest offline