Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2017, 16:22   #161
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
2. No, to biorę się za przeredagowywanie.
3. W takim przypadku niech będzie nadleśniczy (...choć zastanawiam się czy ma to sens. Jak myślisz Miszczu? Może lepiej być zwykłym leśnikiem który aspiruje do nadleśniczego? To chyba by bardziej pasowało, ale wolałbym usłyszeć co o tym myślisz )
6. To tylko w Śródziemiu, nie międzykontynentalnie, ale rozumiem. W takim przypadku posiedzę trochę nad tym jeszcze i coś na pewno spłodzę niedługo pewnie.
7. Hm, okey cocaine. Dobrze wiedzieć.
10. Chyba jednak zostanę przy "standardowych" eliksirach w takim przypadku. Tylko co wybrać... dam radę!
11. Yeee-hee! Ubrańiećko!

Edit: No, sięgnąłem po rozum do głowy i korekty wprowadziłem. Teraz powinno być w miarę dobrze. Jak coś otwarty na wszelkie sugestie etc. bo wiem, że mogłem coś przeoczyć lub nie dopatrzyć.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 30-11-2017 o 16:39.
Dhratlach jest offline