Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2007, 12:46   #13
Azmadan
 
Reputacja: 1 Azmadan nie jest za bardzo znany
Azrael słysząc alarm odruchowo sięgnął po swojego ciężkiego boltera…
Widząc brak wyraźnej reakcji wśród współtowarzyszy doszedł do wniosku że nie będzie się wychylał…
Dokonał jedynie szybkiej inspekcji swojego ekwipunku…
Wszystko było na swoim miejscu…
Na wszelki wypadek lepiej pozostać w pogotowiu…
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Widzicie bracia jak zwykle, kiedy mieliśmy trochę spokoju musza hałasować a już miałem nadzieje na kilka owoców.
- Jak nas gdzieś wyciągną to ominie nas widok siostry Hiija czyszczącej... "pomieszczenie gospodarcze” ech…
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oglądnął się na wstającego Nathaniela…
- a jak myślisz, co się dzieje… ALARM….
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Powiedział skupiając swój wzrok na śluzie desantowej i czekając na to co zrobi sierżant.
Jakiś zakamarek jego mózgu podpowiadał mu, że czeka ich szybki desant…
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Azarel zastanawiał się czy Calister zauważył, że Nathaniel nie modlił się, lecz spał…
Czy też umknęło to jego percepcji?
Hmm…-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przypominał sobie słowa sierżanta „wszystko co podejrzane ma zostać zgłoszone mnie” i pomyślał … „ciekawe wielce ciekawe czy alarm jest podejrzany? a jeżeli tak to dlaczego Calister jeszcze tego nie zgłasza.. ja się nie będę wyrywać przed szereg…”
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Bracie Calister czy ten alarm jest podejrzany? czy to coś normalnego?
 

Ostatnio edytowane przez Azmadan : 05-09-2007 o 07:22.
Azmadan jest offline