Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2017, 20:40   #13
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Stargate naprawdę polecam. Bogaty świat w wydaniu kilku serialów po kilkanaście sezonów oraz filmy ^^
Tymczasem ubiegając MG... Cóż, zakładam, że czytaliście tekst wprowadzający. Jak dla mnie wygląda całkiem normalnie. Fizyka nam znana (nie licząc portali), miejscówki realne i bohaterowie jak najbardziej ludzcy. Żadnych kreskówkowych gości z przerośniętymi mieczami czy piszczące loli dziewczynki

Odpowiedź na drugie pytanie również znajduje się w tekście.
Cytat:
W raportach wspomniane było dostrzeżenie przez lornetkę wywerna latającego na skraju widoczności, jak również dwa przypadki napotkania jednorożca.
Jeśli mieli się komuś raportować, to chyba ludziom po stronie Ziemi, a więc musieli jakoś wracać

Co zaś do trzeciego:
Cytat:
Niestety eksploracja terenu nie posuwa się za szybko ponieważ w świecie za Wrotami działanie wszelkiej elektroniki jest jedną wielką loterią
Jak dla mnie gdzieś w tamtym świecie działa jakiś silny nadajnik, czy inne magiczne urządzenie, które nadaje na wszystkich częstotliwościach, przez co zakłóca działanie urządzeń elektrycznych - notabene każdy piorun tak działa (kierunek telekomunikacji na studiach mocno).
Czyli krótkofalówki, a nawet zegarki elektroniczne out.

Do czwartego faktycznie nie ma tam konkretnej odpowiedzi. Tyle tylko, że eksploracja nie posunęła się daleko, a więc zakładam, że w promieniu kilku, kilkunastu kilometrów. A, no i obóz tam już jakiś jest.

No, mam nadzieję, że Mag nie będzie zła, że się wepchnąłem w kompetencje
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline