Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2017, 21:02   #40
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Someirhle Zobacz post
To nagle się zrobiło 6 graczy Gdzie ta sesja, pane?
Właśnie zrobiłem karty i właśnie zaczynam pisać początek gry korzystając z tego co już umieściłem na początku tego tematu, więc powinno pojawić się niedługo. Choć pewnie zejdzie się, bo na samym początku jest mały handelek.

Poprzydzielałem według zupełnie niejasnych reguł broń i pancerze, no bo przecież nago nie paradujecie (choć o nowym wcieleniu Haxa nie można powiedzieć, że nie maszeruje w samych gaciach). Sypnąłem również monetami tak jak zapowiadałem, a niektórzy dodatkowo otrzymali drobne przedmioty co by mieli ze sobą trochę ekwipunku. Stołek, puszka "Muscle Magic", czy Protokoły Mędrców Syjonu to z pewnością fajne upominki.

A tak na serio to te powyższe humorystyczne elementy zaiste pasują do bandy zabijaków, których stworzyliście. Ujmę to tak: średnia współczynników przy uzbrojeniu (wyższe z Siła i Zręczność) to około 20.

Ogólnie to KP wszystkich są jawne dla wszystkich, tak? Czy chcecie coś tajnego?
 
Anonim jest offline