Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2017, 22:15   #38
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Cieszę się, że wspominki Daichiego się podobają - martwiłam się, że przesadzam z ich ilością.
Przyznaję, że wybrałam tworząc postać kogoś w średnim wieku dla odmiany, jak również dla pociągnięcia tradycji Awatara (zwłaszcza Korry), że Badassem mogą być nie tylko nastolatki i młodzi dorośli. Wspominkami chciałam nakreślić, że swoje trochę przeżył.
Wiem, że zarówno Aiko jak i Marko nie są już nastolatkami, ale pewnie za działalności Amona i akcji Korra byli raczej w wieku dzieci z podstawówki, gdy Daichi miał jakieś 20 lat- a więc wiek, gdy ma się ukształtowane podglądy.
Choć może dla Marka większym szokiem był Amon - skoro jest z Republik City- więc był na miejscu zdarzeń.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline