Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2017, 15:54   #668
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Odpisałem wszystkim, ale pany, z takim tempem to my turę do kwartału rozciągniemy. Tylko Zormarowi niczego nie zarzucam, bo podziałał faktycznie na czas, a ja postanowiłem poczekać na resztę, by nie robić znowu takich różnic.

Kurcze, jakoś w innych sesjach da się odpisywać w normalnym tempie, tylko u nas taka patologia. Chcieliśmy skrócić terminy, Earendil i sickboi wnioskowali o to w ankiecie, ale na działania się to nie przeniosło. Ba, Nesjanie tury nie zaczęli nawet, choć widzę, że w drugiej swojej sesji sickboi odpisuje. Przykre.

Musimy zrozumieć, że jeśli nadal będziemy pozwalać sobie na takie rozleniwienie, to sesja w końcu padnie, bo o niej zapomnimy. Nie chciałbym tego scenariusza realizować, bo naprawdę, czy wejście nawet raz na tydzień jest czymś nieosiągalnym? W zdrowym, spokojnym tempie powinno być to nawet x2 na tydzień. Tymczasem minęło już połtorej miesiąca, a większość jest na początku lub w środku tury. To jest prosta droga do zabicia sesji.
 
MrKroffin jest offline