Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2017, 18:56   #671
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Na wstępie przepraszam, że wrzuciłem posta bez wyjaśnień. Ot, brak czasu.

Arvelus i Aiko możecie prowadzić dalej przesłuchanie. Możecie przyjżeć się listom. Możecie wrzucić jakiegoś gdoca, co zaś do analizy listów to w zależności, które z Was się za to weźmie, to takie dostaniecie wyniki. oczywiście po deklerce wyślę na priv.

Corax... walka w lesie trwa. Gdyby nie pech z poprzedniej kolejki może mielibyśmy koniec. Aktualnie mamy wyłapanych 3/5 opętanych. Niestety doszedł czynnik zagrożenia w formie wilków. Pytania priv.

Dru... myślałem, że się ucieszysz. Małgosia wie, że trzeba słuchać starszych. Nie miała się jak wymigać. Akcja dzieje się dość szybko, więc jeżeli chcesz wyskoczyć z karczmy, to priv, a ja Ci opiszę cóż tam zastałeś.

To jest kontynuacja. W tym tygodniu poszło dość sprawnie, za co Wam wszystkim dziękuję (i nie poskąpię ekspa po zakończeniu rozdziału „Mogilno”). Ten tydzień lecimy wg. tych samych zasad, czyli krotkie odpisy i moja odpowiedz dla każdego z osobna (z wyjątkiem Aiko i Arvelusa, którzy na razie są rozliczani razem).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline