Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2017, 05:17   #694
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Trza było chodzić na lekcje gimnastyki, a nie tylko pakować. Teraz to możesz poćwiczyć aerobik z Bast

Nie, poważnie jest taka możliwość. Można wytrenować zręczność i inne współczynniki, a niebawem będzie na to dobra pora. Nasi czarodzieje wymienią się zaklęciami, wojowie mogą przypakować na prowizorycznie stworzonej siłowni, a Taled z filetową opaską na głowie będzie robił w tym czasie burpees i pajacyki pod czujnym okiem naszej kociej instruktorki fitness.

Trzecia opcja to rzuty na inicjatywę i liczenie na szczęśliwy rzut. Trochę to nagięcie zasad, choć też niezupełnie, bowiem w siostrzanym RuneQuest ten właśnie system funkcjonuje. Później przyjrzę się temu i zobaczę czy dodatkowa inicjatywa czegoś nie zaburzy (poza daniem wam więcej ataków i możliwości w rundzie).

Edyta
Sprawdziłem teraz. Niewątpliwie da wam więcej akcji w rundzie, zaistnieje też mniej sytuacji, w których dwie postacie zaczynają w tej samej inicjatywie i trzeba porównać kto ma dłuższego... Znaczy broń, w sensie jej zasięgu. No i więcej będzie rzutów po mojej stronie, ale co mi tam. Możemy iść w te stronę, bo później i tak miałem zamiar zrobić jakiegoś doka kalkulacyjnego dla własnej wygody. Chcecie tak?
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 04-12-2017 o 05:27.
Warlock jest offline