Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2017, 19:18   #17
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Avdima + Mike "Inżynieropodobna" to jest Vis(postać Grave Witch, chwilowy NPC) i ona właśnie ma klasę technosavant i lekkie zboczenie, ale serio tylko lekkie, odnośnie robotów i cybernetyki, więc raczej dublowanie by nic nie dało... natomiast sam taki prawdziwy Inżynier/mocny jajogłowy to jak najbardziej by był na miejscu. Gościu może dłubać w statku/mecha/broniach i pancerzach załogantów(już widzę ślinotok obecnych BG)/znać się na hakowaniu/ulepszaniu choliba wie jakiego sprzętu, to się wydaje jak najbardziej na miejscu


Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Kalkulator i SRD z poprzedniej rekruty mi nie działa.
To se weź, i poszukaj w internetach nowego do D&D 3.5 :PP a bardziej serio, no cóż rekruta stara, tamten kalkulatorek się kopyrtnął, tu masz nowy a i nowe srd tu w jednym z postów zamieściłam.


Autumm Terrorystka? Partyzantka? Ojej ale wiesz, teges... załoganci Fenixa to niby Kosmiczni Piraci/Najemnicy/Przemytnicy/blabla ale oni wcale taacy źli nie są, i nie mordują niewinnych i takie tam.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Postać mechanicznie jest, jeśli kogoś interesuje koncept to jest to ex-wojskowa, obecnie rewolucjonistka, z dobrą gadką, smykałką do materiałów wybuchowych, nastawiona na buffowanie drużyny Takie coś między bardem a łotrzykiem :P
Interesuje, i to bardzo, a najbardziej MG bo... mamy na ten przykład już w ekipie aż 3 ex-wojskowych Kapitan, Nightfall i Fenn, są byłymi trepami. To może ta Twoja to jakaś... najemniczka? Obecna/była?

------------------------------------------------------

Powtórzę raz jeszcze, żeby nie było, że nie trułam o tym wystarczająco bo naprawdę nie chcę później przykrych niespodzianek, zarówno dla ewentualnych nowych graczy, i tych co już grają:

Gramy dużo w docu, obecność codzienna(bardzo mile widziana) lub co drugi dzień(wskazana). Wpaść na choćby 5min. dopisać się do jakiegoś dialogu, zarzucić swoją akcją w trakcie walki i tym podobne to w tej sesji (nie)stety na porządku dziennym. Wiem, że się powtarzam, ale serio, serio, nie chciałabym żeby potem były zgrzyty i podobne cyrki, i dopiero co nowo wprowadzona postać odchodzi, bo jednak nie tego się gracz spodziewał po sesji/za dużo tego/nie ma tyle czasu/nie lubi doca itd. itp.

Pomyślcie również, jak ewentualnie waszych herołsów wprowadzić na pokład. Wiem, że brzmi to teraz banalnie, i że to brocha MG, ale sami również możecie podrzucić jakimś pomysłem, dlaczego mieliby was zabrać ze sobą i to na dłużej, a nie tylko na choćby podwózkę do miejsca/planety xy, gdzie się wasze drogi rozejdą

Jeśli ktoś już ma jakieś początkowe... "rzeczy" /karty postaci do przeczytania, podrzućcie namiarami, to mogłabym już zerknąć na to i owo i w czymś pomóc. Również w tym momencie przypominam, iż karty proszę na https://www.myth-weavers.com/ i żeby mi tu nikt nie marudził, że nie umie, że mu się nie chce, że musi się tam zarejestrować i ojej i blabla

Tak, wiem, trochę z tym wszystkim roboty jest, ale to tylko na początku(i z moją pomocą przez to łatwiej przejść), a potem to już tylko "raz na ruski rok" sobie w te karty będziecie zaglądać.

Uffff... pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline