Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2017, 21:27   #18
Ferr-kon
 
Reputacja: 1 Ferr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znanyFerr-kon wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Ekipa.... cóż, jest wyczulona na coś takiego (początek sesji)
Odnotowane

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Chciałam tylko zaznaczyć, że 2 poziomy różnicy w levelach do w d20 sporo i nowi gracze mogą być raczej utrudnieniem niż pomocą dla starych postaci, bo zadania które są dla 8lvl trudne, dla 6lvl są śmiertelne...
Podpisuję się ręcami i nogami.

Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
załoganci Fenixa to niby Kosmiczni Piraci/Najemnicy/Przemytnicy/blabla ale oni wcale taacy źli nie są, i nie mordują niewinnych i takie tam.
To jest bardzo miła informacja! Generalnie nie jestem fanem grania "złą" drużyną więc mnie to cieszy

Co do tego co piszesz na temat wymagań od graczy, dam z siebie wszystko jeśli się dostanę a jak nie wyjdzie bo życie, no to nie wyjdzie bo życie i postaram się to uczynić jak najlżejszym dla MG, ale wejście nawet raz dziennie codziennie ot na 5 minut by wtrącić swoje pięć groszy zawsze wchodzi w grę, a posiedzieć parę wieczorów by popisać dłużej brzmi super.

Co do tego kim gram, to ja tak bardzo swobodnie rzucałem tymi pomysłami, muszę jeszcze zobaczyć co sprawi mi największą frajdę
 
Ferr-kon jest offline