Wątek: Pytania o neuro
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 00:53   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam pytanie o neuro: już nie będzie więcej podręczników, prawda?
- JA od siebie powiem tyle, że zdziwiłbym się jakby w ciągu najbliższych paru sezonów coś wyszło oficjalnego. Właściwie nawet w fanbookach i wszelkich stronkach specjalizujących się swego czasu widać wyraźną stagnację.



Cytat:
Mówiąc szczerze ta szklana klatka w której tkwi linia wydawnicza neuro jest dla mnie zagadką, system jest jak najbardziej żywy i wciąż dość popularny (a zainteresowanie wydawcy zazwyczaj to podtrzymuje), do tego nasz więc nie trzeba płacić absurdalnych sum za wydawanie na licencji więc w czym tkwi problem?
- Jak dla mnie autorzy przekierowali swoją uwagę na coś innego i zaczęli traktorwać neuro po macoszemu. Większość ostatnio wydawanych podręczników też była powiedzmy, że taka sobie. W porównaniu do tych klasycznych z początków czy środkowych numerów no to wypadają niezbyt dobrze. Nawet po składzie autorów im dalej w późniejsze numery tym mniej tych najbardziej kojarzonych z neuro nazwisk. No i efekt widać. Mimo to neuro nadal właśnie żyje swoim własnym życiem dzięki Graczom i fanom co widać nawet u nas na forum. Kto by nie robił rekruty do neuro to prawie na pewno ktoś się zgłosi by grać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem