Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 09:20   #20
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Zepsucie.
To właśnie ktoś wymalował na ścianach klubu. To miejsce było żerowiskiem dla bestii, która ujrzał w świetle stroboskopów. Jednak sam fakt zepsucia nie znaczy jeszcze, że ma do czynienia z potworem którego należy zabić.

Dominic starał się nie tracić kobiety z oczu. Chciał się jej przyjrzeć. Obserwować to co robi. Czy stanowi zagrożenie, czy nie. Jego powołaniem było to osądzić. To on tego wieczoru pod zepsuciem wyrysuje kolejny ideogram. Być może wskazanie, że jest tu potwór, jakiego należy zabić.

Profesor zaczął się zastanawiać, czy sytuacja się nie powtarza. Kobiety jego życia znikały, bo on zamiast poświęcać im czas wypełniał swoje powołanie. Czy tak miało być też z Natalie? Żona i pierwsza córka zginęły w wypadku w czasie gdy on obserwował zachowanie wilkołaków. Teraz miał znaleźć informatora, a zamiast tego obserwował jakąś istotę z poza tego świata.

Brandon nie byłby zadowolony. Natalie nie byłaby zadowolona. Ale musiał. Ta istota mogła zagrażać innym ludziom.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline