Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 09:31   #679
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Przepraszam Was najmocniej za opóźnienia w moich reakcjach w ostatnim czasie. Wczoraj byłem bez komputera.

Czas świąteczny robi się dość napięty, więc mogą nam się rozjechać nieco terminy. Jeżeli potrzebujecie więcej czasu na posty, to nie krępujcie się. Dajcie znać i tyle. Do normalnego tempa wrócimy w styczniu, gdy część Inkwizycji wytrzeźwieje po sylwestrze. Choć padło akurat na taki fragment, że każdy chciałby wiedzieć co dalej (przynajmniej mam taką nadzieję).

Edyta:
Gerge jest trochę bardziej dopakowany. Nie przewiduję żeby komuś z Was było dane nim zagrać. Choć czuję, że chłopina może zginąć szybciej niż ktokolwiek z Was.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 05-12-2017 o 09:33.
Mi Raaz jest offline