Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2017, 22:14   #21
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
1. Arvelus - możesz pisać odpisy poszerzone, przewidujące następne posunięcia Chikkita jeżeli tak będzie ci wygodniej...
2. Wiem, że Glastenen myślał o szarży na goryle, ale tak jak napisałem w odpisie - plan Antix nie odniósł porażki. Przy Haxtesie uznałem, że odległość między bramą, a miejscem gdzie Chikkit był katowany jest średnia - gdyby jednak Goryl nr 1 nie blokował drogi to dopuściłbym możliwość szarży.
3. San Hedryn znajduje się w odległości Dalekiej zarówno od Haxtesa jak i bramy (no i Goryla nr 1).
4. Statystyki Goryla zostaną podane, gdy każdy z nich zostanie pokonany (tzn po porażce każdego z nich). Pokonanie nie musi nastąpić poprzez doprowadzenie do ich nieprzytomności albo śmierci. Po masie jednak widać, że mają większą siłę niż Haxtes.
 
Anonim jest offline