Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2017, 00:09   #7716
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Mam nadzieję, że to uspokoi Lou choć trochę.
Spokojny to ja na razie jestem. I czekam na to, co MP i gracze wymyślą, żebym mógł wrócić do obiegu i zemścić się za śmierć kapelana oddziału. I paru innych osób.
Przynajmniej rozrywkę mam na godziwym poziomie. Pit fighting... nieźle. Chociaż nieźli ci przeciwnicy, mam nadzieję. A śmierć... cóż, ryzyko wkalkulowane. Żołnierze są jej dawcami i biorcami. Muszą być z nią oswojeni.

Aż szkoda, że nie było Tholraka w pobliżu, jak sobie drużyna ucięła egzystencjalną pogawędkę o śmierci i o tym, kto jest kim w jej obliczu. Poleciałoby z ust krasnoluda kilka naprawdę ciężkich tekstów.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Krasnoludowie byli niewoleni przez gigantów, duergarowie przez illithidów. Ta rasa już tak ma. Slave race.
Wypraszam sobie. Żadni z nas niewolnicy - każdy, kto próbował zniewolić krasnoludy, kończył przez nich ostatecznie pokonany. A jedynym powodem, dla którego krasnoludy próbuje się zniewolić jest to, że krasnoludy - w odróżnieniu od ludzi, elfów czy innych dwunożnych - są przynajmniej praktycznie uzdolnione i przez to przydatne. Ludzie żyją za krótko, by poza bitką i chędożeniem cokolwiek ich obchodziło, elfy z kolei żyją zbyt długo, żeby interesowało ich cokolwiek poza szukaniem lekarstwa na nudę ich egzystencji, a dokonania innych ras w stosunku do długości ich życia wolałbym pominąć wstydliwym milczeniem. Po krasnoludach zostaną przynajmniej namacalne dowody ich istnienia - budowle, broń, wytwory rzemiosła. Co zostanie po ludziach? Burdel i pobojowisko. A po elfach? Sami sobie dopowiedzcie.
DISCLAIMER: Wypowiedź "in character" krasnoludzkiej postaci z lekkim rasowym uprzedzeniem, nie odzwierciedla poglądów piszącego.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Z brakiem sprytu się niestety muszę zgodzić. Ale jakoś to będzie.
Nie można zdawać się na to, że jakoś będzie, bo samo jakoś nie będzie.
 
Loucipher jest offline