Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2017, 18:57   #31
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
MG jest, ale od 2 dni chora (grypa... )

Drifter to jedynie jedna z początkowych Occupation, ot niewielki smaczek fabularno-mechaniczny, dają one co najwyżej jakieś małe plusiki do umiejek i ew.darmowy atut i tym podobne. Całą tą Occupation można nazwać jako "początkową drogę życiową" co to za młodu/kiedyś tam się robiło/chciało robić, co nie zawsze idzie w parze z dalszymi decyzjami (klasami postaci). Więc to nie jest żadna klasa początkowa/zaawansowana, ot jedynie taki skromny dodatek...


Autumm kartę oglądałam, i przełączyłam już ją na tryb prywatny, wierz mi, tak będzie lepiej/bezpieczniej, sama karta wymaga zabiegów kosmetycznych i małych poprawek... atrybuty ok, rzuty obronne też, ataki ok, w umiejkach się pomyliłaś, nie 77 a 73 mają być, atuty + talenty ciężko wyliczyć, bo nie są wypisane za jakie poziomy w jakiej klasie :P sprzętu zdecydowanie, zdecydowanie za dużo... ale samym sprzętem zajmiemy się, jak się już kto dostanie. Przypomnę, że Ziemi nie ma, i znanych nam planet, więc Afrykanka odpada, podobnie jak język, ale to drobnostki, możesz(my) wymyślić sobie jakąś nazwę planety/języka/whatever, co będzie reprezentować ową Afrykę i ta czarnulka jak najbardziej może zostać i gra i trąbi ach, no i może te imię Vesta... każdemu zaraz przychodzi na myśl Vis... :PP

Kiedyś-tam, 2 lata temu, pisałam, że Mechów nie będzie/nie brać klas z nimi związanych itd. i nic się nie zmieniło... Mecha to ja naszczułam na BG i mają 1 zdobyczny, już naprawiony i Wiedźma zanim zrobiła sesyjną przerwę, wzięła Vis potajemnie właśnie klasę, by owego zdobycznego Mecha prowadzić... ale tak na "dzień dobry" jako nowa postać, to raczej nie, bo zaraz i ktoś by chciał mieć własnego, prywatnego Mecha :P a branie klasy licząc, że znów się trafi jakiś zdobyczny jest dosyć ryzykowne...

Odnośnie np. pilotki... hmmm... no do pilotowania od czasu do czasu corvetty na spółę z Becky/by ją zastąpić, no ok, ale pilot(ka) myśliwca to znowu to samo co Operatorem Mecha: póki co BG własnego myśliwca nie mają/na start nikomu takiego nie dam, moooże się kiedyś trafi zdobyczny

Dużo chętnych, naprawdę dużo, cieszę się bardzo, bardzo mocno, i jeszcze obecni gracze tu tak sesję zachwalają (opis TomaszJ mnie pozytywnie rozwalił) ale i jednocześnie... <smuteczek> że nie będę mogła zgarnąć wszystkich, to by było samobójstwo MG-owe :PP

Pozdrawiam

Edit: Kulnęłam

Edit 2: A było pisane, w rekrucie sprzed 2 lat
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 06-12-2017 o 20:51.
Buka jest offline