Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2017, 08:14   #29
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał WolfSet Zobacz post
Fajna sesyjna się zapowiada, szkoda tylko, że na odp jest po pięć dni, jak dla mnie stanowczo za długo
Jeżeli gracze napiszą szybciej, to bardzo prawdopodobne, że szybciej napiszę mój post. To taki bufor, żeby nie pyrgać innych o pisanie postów, 5 dni ma każdy gwarantowane, że nikt się nie będzie czepiał.

Nie będę czarował, że "termin do dogadania" (chociaż to prawda), bo jakbyś się dostał, a inni by nie chcieli 3 dni, to by tyle z tego dogadania wyszło.

Na wszelki wypadek jednak wyślę Ci rzuty. Może się namyślisz do północy

Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
Jeśli wyślę KP dzisiaj zdążę się dostać?
Jawohl. Znaczy, tak, przyjmę zgłoszenie.

Jeżeli nie zostanę zasypany kartami na końcówce, to będę bardziej wyrozumiały dla błędów czy innych niedociągnięć (naprawdę sprawdzam te karty). Mam przez to na myśli, że z powodu braku czasu na poprawki, będę mógł przyjąć kogoś nawet z zaznaczeniem, że poprawki naniesie.

Trójkę zaś, która wysłała karty wcześniej i je skończyłą, zastanawiam się, jak wynagrodzić.
 
Avdima jest offline