Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2017, 16:59   #87
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gveir Zobacz post
WiC ma jakieś problemy z uruchomieniem, generalnie gracze narzekają na grę. Appcrashe, spowodowane kolidowanie z jakimś updatem Windowsa.
Nie mniej, zawiodłem się na Uplay. Gdy była podobna akcja, ale z Blood Dragon, utworzyłem konto i zassałem grę. Teraz gry nie ma Ubisoft należy wrzucić do pieca hutniczego.
Przepraszam za off-top.

Mi World in Conflict działał bez najmniejszego problemu. Mam Win 10 i aktualizuję go regularnie. Tak więc na tym systemie powinno działać.

Blood Dragon mam nadal, tak samo jak wszystkie inne darmówki, które rozdawał Ubisoft. Niczego mi nie zabrali, nic nie zniknęło. Niedawno zainstalowałem The Crew (rozdawali w zeszłym roku) i Watch Dogs (z tego roku, grałem dzisiaj), działają.

Nie twierdzę, że problemu nie ma, ale mówiąc krótko: mi wszystko śmiga. Przy czym ja nie zakładałem konta dla darmowych gier (kupiłem Herosów 7), co znaczenie pewnie ma zerowe.
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem