Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2017, 21:45   #29
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Siedzę i piszę CV, które jeszcze dziś muszę wysłać. Jest to trudniejsze niż myślałem - ze względu na moje kwalifikacje zazwyczaj przedstawiam jedynie papiery je potwierdzające i kilka oświadczeń, a obywa się bez CV, a tu taka historia, że akurat zażądano ode mnie tego. Ech. Nie wiem po co im to skoro już mnie zaproszono na rozmowę...

Wymyślam sobie umiejętności i zalety. To jest jakiś absurd, że takich informacji żąda się. Zainteresowania to sobie jednak daruję, bo i takie rzeczy na niektórych wzorach widnieją. Szukam pracy, a nie przyjaciół.

Przypominam sobie jak byłem w podstawówce (liceum?) i nauczycielka powiedziała, że umiejętność pisania CV kiedyś mi się przyda i niepotrzebnie robię sobie z tego jaja. Ona już nie żyje, a przez ten cały czas radziłem sobie bez CV.

Aż do dziś.

W każdym razie z tego powodu nie dam rady odpisać dziś - odpis będzie z samego rana jutro. Wybaczcie.

EDYCJA: jednak napisałem dziś odpis, a CV nie. Jutro wyślę. Niby miałem dziś, ale wyślę jutro.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 08-12-2017 o 22:15.
Anonim jest offline