Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 04:53   #273
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hej, niestety na sprawy rodzinne nie jestem w stanie jak na razie przebywać na forum. Nie wiem ile to potrwa; tydzień, miesiąc, czy dłużej. Dlatego też muszę porzucić Veronicę.

Może ktoś przejmie moją postać? Bądź co bądź, mam nadzieję że zginie niezbyt brutalną śmiercią.

Powodzenia!
- Rozumiem. Przykro mi to słyszeć. No jeśli chodziło by o L4 na tydzień to nie ma większego problemu z przechowaniem postaci. Jak miesiąc też coś by się wymyśliło. No ale jak dłużej no to już trochę komplikacji by było. Jakby co dam Ci czas do końca roku. Na świątęczno - noworoczny okres i tak forum zwykle zamiera. By się ułożyło coś w tym realu tak, że w styczniu byś dał radę wrócić do gry to się nie krepuj i daj znać Jak dłużej no to cóż, nie wróży to zbyt dobrze twojej postaci w grze. To horror i taki surwiwal i wysiłki Graczy skupiają się głównie na utrzymaniu swoich postaci przyżyciu. Raczej niezbyt tak więc byłoby ok jakby jakaś postać przetrwała bez wysiłku bo Gracz zrezygnował z gry. Czyli podobnie jak z postacią Carrasa. Chyba, że reszta Graczy tak się postara by takie beenowane postacie przetrwały również no ale to dla nich dodatkowy pernamentny quest i obciążenie.



@Lemi

- Jakby co to Rohan ma rację z tą wydajnością sprzętu. Taki poręczny co ma Abe to do zwykłych drzwi i ścian spoko. Ale tu chodzi o przecięcie pokładu czy grodzi. No zysk byłby minimalny. Różnica jak wyrąbywanie asfaltu czy ściany ręczną wertarką a młotem pneumatycznym. No można ale to bardzo mało efektywne. Dlatego powiedz mi czy dalej Abe boruje, czy idzie szukać Papy jak sugerował Rohan czy robi jeszcze coś innego.

- Poza tym w poście Corax masz sms od Lindy.



@Corax i Perun

- Właściwie jaki macie plan na "po wizycie w labie"? Linda widzę chyba chce zasuwać na mostek. A Drake? Jakby co to Drake może wymienić ten swój skafander na nowy co mu wskazała Linda.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline