Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 12:58   #546
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
( Stary 07-12-2017, 18:29 )
OK plany które miałem w poprzedni weekend trochę nie wypaliły przez pogodę nieoczekiwane choroby i nową domowniczkę na czterech łapach którą się trzeba było zająć spróbuje w ten weekend to nadrobić i wrócić do dawannia deadlinów i przestrzegania ich na razie bardzo krucho u mnie z czasem i zdrowiem:/

EDIT:

Napisałem już część postu dla Slana jutro postaram się dopisać dla pozostałych i wrzucić posta.

EDIT 2

Przemyślałem sprawę i jednak wrzuciłem odpis dla Slana do poprzedniego posta bo akurat byłem mu go winny z tamtej tury. Piosenkę LIFA musiałem wrzucić jako fragment generowanej automatycznie playlisty bo nie odtwarzało się jako osobny utwór z jakiegoś powodu.

Obrazek dla bogini wziÄ…Å‚em z tej strony FB https://www.facebook.com/darksideofa...type=3&theater

Teraz popracuje nad opisami dla Igora i Franciszka

EDYCJA2
Stary 12-12-2017, 16:22

Wiem że miało być ale odrabianiem zaległości programowych na studiach szczególnie że teraz nadchodzi sesja egzaminacyjna a jakby tego było mało wisi nademną trochę spraw urzędowych (jak nie załatwie wymiany dowodu to będą wielkie kary 5 tysiaków:P )

Jednym słowem postaram się wrzucić jak najszybciej się da a potem wrócić do deadlinów ale na razie jest ciężko bo jak nie sprawunki to nauka :/
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-12-2017 o 15:50.
Brilchan jest offline