Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 18:52   #4
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie będę ukrywać. Mam swoją grupę ulubionych graczy, choć nie jest ona zbyt liczna - na pewno nie na tyle, by pokryć pełne zapotrzebowanie w moich rekrutacjach. Zawsze jest to jedna, maksymalnie trzy osoby, a miejsc w moich sesjach na ogół jest co najmniej osiem. Zawsze staram się przyjąć osoby spoza grona ludzi, z którymi już grałem, dać im szanse... W ten sposób poznałem kilka wybitnych talentów (Pan Elf, Krieger, Marek Rewik, Hen_Cerbin... To tylko garść osób z dość szerokiego grona, którzy okazali się być wybitnymi graczami). Mając też kilka sprawdzonych osób mogę śmiało podjąć to ryzyko, bo wiem, że w razie czego oni będą mogli "złapać za stery". W swoich sesjach, także tych jednostrzałowych, stawiam duży nacisk na rozwój bohaterów, a to wymaga kooperacji i chęci także ze strony graczy. Nawet w najbardziej liniowym scenariuszu jest u mnie na to miejsce...

Trudno uniknąć elitaryzmu podczas gry przez forum. Tutaj wszyscy jesteśmy sobie mniej lub bardziej obcy i rezygnowanie z sesji na ogół łatwo przychodzi (łatwiej niż jakbyśmy grali przy stole). Gracze, których cenię, nie piszą słabych kart postaci. Moja narzeczona pojawia się w każdej mojej sesji, ale nawet gdyby nią nie była, to wciąż by się zawsze dostawała, tak ciekawe postacie tworzy i mam na tym polu wielkie do niej zaufanie. Cóż by tu więcej powiedzieć... Najwyraźniej miałeś pecha, tak jak ktoś już przede mną wspomniał. Jeśli umiesz zainteresować MG swoją postacią, to nie widzę powodu, aby miał z Ciebie rezygnować. A co do elitarnych klik, to jeśli widzisz taką rekrutację, która w dodatku nie obfituje w wiele wolnych miejsc, to szkoda Twojego czasu - zgłaszać się nie warto. Niektórzy nie wiem czemu zakładają rekrutację, skoro z góry mają już wybranych wszystkich graczy... A reputacją nie kieruję się nigdy - już dawno zatraciła swój sens, jeśli kiedykolwiek miała.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline