Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 19:59   #594
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
OK, myślę że będę potrzebowała nowej broni, to co mam ledwie się trzyma po tym jak te robale to przeżuły, nie mamy czegoś innego? Druga sprawa, myślę pojechać na bagna we dwójkę. Niekoniecznie z kimś od nas, na pewno znajdzie się ktoś kto zna teren, myśliwy albo ktoś inny, może nawet któryś z Indian?

- Obawiam się, że cała nasza broń wygląda podobnie.
- szeryf zasępił sie patrząc na karabinek Nico. Insekty zdawały się nie wybrzydzać i nie oszczędzać tak broni jak i guzików, karoserii samochodów czy klamek w całym Cheb i wszędzie gdzie się wylęgły.

- Możesz pogadać z Matt’em albo Daney’em. Eliott cię zaprowadzi do nich. Oni chyba powinni znać najlepiej te okolice. -
po chwili zastanowienia szeryf odpowiedział patrząc na Eliotta a ten pokiwał twierdząco głową.

-Ok, chętnie z nimi pogadam. Zaraz dorwę Eliotta i pójdziemy
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline