Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 20:25   #13
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Cytat:
@PanElf: Czyli potwierdzasz to, że liczą się znajomości, a nie umiejętność grania i tworzenia kp. W takim razie te warsztaty tworzenia postaci, warsztaty literackie to pic na wodę.
Nie, nie potwierdzam. Nie w 100%. To wszystko zależy. Jesteśmy tylko ludźmi i często jest tak, że wolimy grać z kimś, kogo lubimy i znamy, niż z kimś, kogo nie znamy.
To wcale nie znaczy, że jest tak za każdym razem. Zresztą, uważam, że moi poprzednicy bardzo ładnie opisali całą tę sytuację.

Cytat:
Co wy macie z tą tajnością XD

Jest dobry przykład, to podaj, niech się ludzie inspirują i obserwują taką osobę
Uważam, że do takich osób, przynajmniej w moim odczuciu, należy na przykład Tabasa. Zagrałem w jej pierwszej sesji i od razu okazała się bardzo rzetelnym MG, u którego wiem, że jeśli zagram, to sesja dojdzie do finału, a do tego mam pewność co do jakości.

Oczywiście, to tylko jeden przykład. Myślę, że wiele osób mogłoby taki znaleźć.

Jak przyznałem, sam też należę do takiej "elity" dla pewnych osób i zdaję sobie z tego sprawę. Tylko najpierw musiałem sobie na to sam zapracować. Też byłem kiedyś zupełnie nowy, bez żadnych "znajomości". Ładnym uśmiechem tego nie zyskałem.
 
Pan Elf jest offline