Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 20:29   #14
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Raz dostałem na PW od MG słowa, cytuję: „mam nadzieję, że się dogadamy, bo karta jest naprawdę fajna”, dogadaliśmy się, a przy wynikach łup, nie udało się.
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Nazwiska/nicki byś podał (i MG'ów którzy są niesprawiedliwi, i tych uprzywilejowanych graczy), a nie tak operujesz ogólnikami, oskarżając właściwie wszystkich i nikogo.
Ja mu to napisałem, bo na tamten moment rekrutacji karta mi się podobała i było wszystko spoko. Szkoda tylko, że MrKroffin nie dodał w swoim poście tego, co mu napisałem na PW później, a mianowicie, że zadecydowały walory czysto postaciowe - nie chciałem mieć w drużynie więcej, niż jednego krasnoluda, więc walka o miejsce rozegrała się między Mrokiem, Kroffinem, a Noraku. Zwyciężył Mroku, którego karta była moim zdaniem (i mam do tego pełne prawo, jako MG) fajniejsza, niż te podesłane przez Kroffina i Noraku. Poza tym o jakim elitaryzmie mówisz w momencie, gdy nie dostałeś się do sesji po walce z człowiekiem, który - z całym szacunkiem - do żadnej elity LI nie należy i u którego w notatniku Cedryk i ktoś tam jeszcze napisali, że olewa sesje. A może właśnie to Cię boli najbardziej? Z Noraku też wcześniej grałem i fajnie nam się współpracowało, ale się nie dostał i nie pisze, że wygrał elitaryzm, bo nie wygrał.

Już w rekrutacji wyłożyłem kawę na ławę, że lubię grać z ludźmi, których znam i z którymi fajnie mi się współpracuje. To jest żadna nowość tutaj. Zgłaszający się wiedzieli, na co się piszą, a mimo to przyjąłem do sesji osoby, którym wcześniej nie prowadziłem/z którymi nie grałem, więc moim zdaniem taki temat jest tylko szukaniem dziury w całym i tak jak pisze Leon, trochę takim wylaniem żalu, że się jednak nie dostałeś do Ścieżek. Sam też kiedyś zaczynałem tutaj i nawet jak się nie dostałem, to nie tworzyłem tematów o tym, że tutaj się nie da pograć w sesji bo wszędzie elita, tylko pracowałem nad postaciami, by się dostać do odpowiednich MG, u których chciałem zagrać. Tobie również tego życzę, Kroffin i tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline