Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 20:58   #18
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
MrKroffin - nie tylko ty masz takie odczucia. Kilka osób o podobnym zdaniu zgłosiło się do mnie, gdy zostałem zaatakowany przez "śmietankę" forumową i moderacja mnie ukarała, a nie "śmietankę". Nie wyglądało na to, aby te osoby chciały publicznie to mówić z obawy przed ostracyzmem w rekrutacjach. Zresztą przez klikę zbrzydło mi to forum i staram się jak najmniej gdziekolwiek tutaj udzielać się.

Pan Elf - to po haha robią publiczne rekrutacje? Ktoś później w dyskusji wspomniał, że niektóre sesje nie mają rekrutacji no i wtedy jest w porządku. [< to było do jego pierwszej wypowiedzi, a to co dalej do drugiej] Nie wiem kto to jest Tabasa, nie widziałem żadnej sesji z tą osobą.

Ryo masz rację. Zresztą co tu dużo mówić - wystarczy zajrzeć do rekrutacji, sesji i komentarzy, żeby pozytywnie zweryfikować to stanowisko.

Warlock, Leminkainen - w znacznej części zgadzam się, a odnośnie wskazania w której nie to bez komentarza.

Dhratlach - jesteś pewien, że warto? Postacie możesz sobie tworzyć i bez żadnych rekrutacji jeżeli sprawia ci to przyjemność. Zasadniczo jak ktoś się zgłasza w rekrutacji to dlatego, że chce grać, a nie aby ćwiczyć pisanie postacie...

Autumm - wszyscy, których to interesuje to wiedzą o kogo chodzi. Zresztą nawet założyłem o tym temat (zbliżony), ale został on usunięty, a ja czasowo zbanowany. Poza tym bezkarnie spamujesz.

Leoncoeur - używasz tak dużo obcych wyrazów w swoich wypowiedziach, że jest mi niedobrze i nie chce mi się tego czytać. Z tego co jednak przejrzałem to masz podobną wypowiedź jak Leminkainen (tyle, że tamten po polsku), więc pewnie w znacznej części zgadzam się.

Kenshi - niby ok, ale na pierwszej stronie (na inne mi się nie chce) to ty w rekrutacji nie napisałeś, że "Już w rekrutacji wyłożyłem kawę na ławę, że lubię grać z ludźmi, których znam i z którymi fajnie mi się współpracuje." Jest na innej stronie tej rekrutacji? ([WFRP 2ed.] Ścieżki Przeklętych)
 
Anonim jest offline