Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 21:04   #20
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Poźniej odpiszę dokładniej, bo wykoślawiono moje stanowisko, ale dodam, że ja do Ciebie, Kenshi, nie mam pretensji. Dodałem Twój przykład właśnie dlatego, że napisałeś wprost, ze masz pewnych ulubieńców. Stąd moje przekonanie, że bardziej liczy się nick niż postać. Ale nie mam do Ciebie pretensji, szczególnie, że uzasadniłeś swoje stanowisko. A nie wkleiłem, bo jeszcze wtedy nie miałem Twojej odpowiedzi.


Jak pisałem w pierwszym poście, nie chodzi o moje względy osobiste. Nie chodzi też, że ja absolutnie potępiam ten "elitaryzm", tylko mówię, że w dużej mierze stosowany zabija sens forum. Co potwierdziło tu całkiem sporo ludzi. Nie przypisujcie mi intencji, których nie mam i nie twórzmy złej atmosfery, bo o to apelowałem w pierwszym poście.
 
MrKroffin jest offline