Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 21:36   #24
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jak pisałem w pierwszym poście, nie chodzi o moje względy osobiste. Nie chodzi też, że ja absolutnie potępiam ten "elitaryzm", tylko mówię, że w dużej mierze stosowany zabija sens forum. Co potwierdziło tu całkiem sporo ludzi. Nie przypisujcie mi intencji, których nie mam i nie twórzmy złej atmosfery, bo o to apelowałem w pierwszym poście.
Tylko że że to jest nieunikniony proces na każdym forum, tak samo jak rozwarstwienie społeczne, ludzie wyewoluowali z jednakowych organizmów jednokomórkowych/powstali z gliny. Choć forum jest o tyle lepsze że tutaj nikogo nie obchodzi twój satus majątkowy, kolor skóry, wyznanie, kim są twoi rodzice. Każdy ma tu takie same szanse na starcie, jeśli pominąć to że niektórzy wystartowali na forum wcześniej
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline