Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 21:38   #22
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nami i corax powiedziały już wszystko za mnie.

Ta część sesji nie będzie zawierała postów graczy. Niemniej bardzo mi miło, że wygląda to jak opowiadanie, ponieważ taki był zamiar i moim celem było maksymalne możliwe zatarcie granicy między wypowiedziami graczy i MG.

Ponadto zwrócę się z prośbą o zamknięcie tematu za dwa dni. Gracze wykorzystali większość zaplanowanych wątków szybciej niż przypuszczałem (zostało mi ich na pół tury), zatem będziemy mieli tu jedną turę.
Wtedy otworzę kolejny temat z pełnoprawną sesją: Epizod 1.

Pierwszą osobą, jaka znała plany odnośnie stylistyki sesji była Grave Witch, która miała tu grać. Ona nie widziała problemów.
Zatem jeśli dalej je widzisz, zapraszam do niej.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline