Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2017, 22:49   #1010
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Dziś z postem się raczej nie wyrobię, choć spróbuję :/

Chyba nie mamy nic odkrywczego do dodania, więc mam taką propozycję (żeby nie tracić czasu w sumie na nic): akcje moglibyśmy wrzucić w komentarzach, a walkę już sobie opiszemy w retrospekcji. Ten, kto nie zdąży wrzucić posta, oczywiście.

Arno spróbuje zejść za nimi i ich dogonić (Daleko nie będzie biegł. Nie chce wpakować się w zasadzkę - strzeżonego i tak dalej, nie? ), a jeśli się nie uda, to wraca do reszty. A potem to już raczej do smoka.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 09-12-2017 o 22:53.
Alaron Elessedil jest offline