Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 00:39   #25
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Ucieszyłam się, widząc sondę, i pomyślałam sobie, że wreszcie, po tej suchocie rekrutacyjnej odnośnie D&D coś się szykuje, kliknęłam na temat i... wielkie rozczarowanie. Znowu 1 level... dlaczemu? Dlaczego nie 5? A dlaczego 5?

Nie wiem, bo brzmi lepiej niż 1, i nie szalejemy, chcąc 10 czy 13... ot 5 level na ten przykład. 1 level jest beznadziejny, 1 level jest dla nowicjuszy. Może brzmi to fajnie na pierwszy podryw, ale ileż można heroicznie walczyć z Goblinami? Na dłuższą metę to się robi nudne, i przechodzi ochota na grę... wiecznie i wiecznie tylko 1 level i 1 level, i od "zera do bohatera" pfff. Warsztatów jest wiele, nowych do PBF również, ale MG jakoś nie wiem sama... mają cykora czy jak? Boją się, że nie ogarną BG czy co? Bo będą wielkie combosy i przekombinowane postacie i choliba wie co jeszcze? To Twoja sesja MG, to Ty decydujesz co i jak, i wbrew pozorom, owy 5 level wcale nie jest takim przepałem, gdzie trzeba pamiętać o 125 rzeczach odnośnie każdego BG, sama już prowadziłam i afkoz nie na 1 levelu i było zaje-fajnie.

Ja niestety nie pociągnę takiej sesji, bo mam czas mocno ograniczony i sama już jedną prowadzę, a z kolejną się nie wyrobię... praca/rodzina/dzieci/tym podobne, nie mam tak lekko jak inni, "jedynie" się ucząc

Więc... co? Więc nico powodzenia, dobrych graczy, miłej rozrywki, weny i chęci życzę, nic innego mi nie pozostało...

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 10-12-2017 o 00:45.
Buka jest offline