Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 12:03   #278
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Właściwie udało mi się uszyć post. Został mi mostek. No ale na mostku jest aż czworo BG. Czekam na post Szkunera (wysłałem w nocy odp na pw) i odp od Czarnej. Jakbym dostał te odp miałbym komplet do mojego odpisu na mostku. Jak nie to bedę improwizował.


@Aiko i Zombi

- Rozpiszcie mi co kto bierze. W waszym kawałku jest rozpisane pod kątem specostwa Julii ten sprzet zalety i wady. Ale chciałbym wiedzieć sztukowo co kto bierze czy dla siebie czy dla kogoś. Macie też do dyspozycji Veronicę póki jest ona na L4 to jest do dyspozycji reszty załogi. Teraz jeszcze postu nie ma z tą rozpiską ale mówię z góry co was czeka.


@Sprzęt

- Aiko ma speca od rusznikarstwa. Może zmajstrować 4 dodatki do broni długiej zamiast zwyczajowych 3 i 2 zamiast 1 na broni krótkiej. Jest okazja bo dziewczyna jest w zbrojowni więc jest w stanie zmajstorwać komuś sprzet na zamówienie. Ale to też musicie jako Gracze podać co by miała wam zmajstrować. Jakie są możliwe dodatki do broni macie rozpisane w parchowej ściądze gdzieś od str. 49 jako "Lista dodatków do broni" i "Efekt dodatkowy". O tutaj:

https://docs.google.com/document/d/1...Kr-x7-eE/edit#

- Macie czas to przejrzeć. Ktoś ma problemy z czymś to niech tutaj napisze fabularnie co by chciał mieć a ja podumam co z tym zrobić Natomiast nawet postać Aiko nie zmajstruje tych usprawnień z piasku i powietrza. Więc po wyjściu zbrojowni nawet jej by było cinszko zmodyfikować broń "w powietrzu". Jak ktoś nie poda deklarki w tej turze to najwyżej będzie miał zwykłą spluwe z samą latarką czyli standard albo niech kombinuje indywidualnie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline