Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 16:45   #46
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Co za bzdura i perfidny atak personalny na osoby o odmiennych poglądach.
Nie podjudzaj Anonim. Perfidia i tchórzostwem jest malowanie bzdur jako wielkie problemy i obrażanie wszystkich i nikogo bezkarnie, dzielenie forum i wypowiadanie zawoalowanych wojen forumowych. Ładnie napisany post wcale nie przestaje być trollingiem jeśli wywołuje ten sam skutek. A ty albo udajesz, że nie wiesz o czym piszę, albo bardziej zależy Ci na kłótni. To, że ktoś z kimś chce zagrać, to że lubi z kimś grać, to że ktoś jest w oczach kogoś innego “lepsiejszym” graczem to żaden elitaryzm, to zwyczajna selekcja subiektywnego MG. Nie przeczę, że kilkoro znajomych nie może zebrać się do kupy i założyć sesję bez rekrutacji lub wiedzieć, że będzie pewniakiem, lecz to nie jest norma w forumowych rekrutacjach. To co tutaj jest odstawiane to sztuczne dzielenie na gorszych i lepszych, na motłoch i elity itd. To jest dopiero bzdura na forum internetowym do grania i zabawy. Ja jestem bardzo telerancyjny, nawet za bardzo im się starzeję, ale na taki zawoalowanemy rasizm mam alergię i pewnie dlatego nie mam zamiaru być fałszywie pobłażliwym. Dla mnie to jest zwyczajnie niezdrowe jak każda skrajność. Na forum kilkudzuesięciu użytkowników, w dużym stopniu znanych sobie ludzi od lat, teraz znajdźmy wroga ludu i go rozkułaczmy... Weźcie ludzie kilka kroków do tyłu, zastanówcie się czy problem kilku zawiedzionych graczy, którym się wydaje że to forum to hollywoodzkie high school z klikami geeków, freaków i jocków to rzeczywiście stan faktyczny krzywdzacy wszystkich użytkowników.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline