Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 17:19   #170
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Trochę to trwało, ale nie miałem czasu/ochoty poważniej nad tym przysiąść. Dzisiaj zamierzam doprowadzić przygotowanie postaci do końca. Z braku chęci do przetłumaczenia kolejnych hałd tekstu, zdam się na Waszą znajomość angielskiego. Jeżeli będziecie mieli ewentualne pytania (lub moje założenie znajomości przez wszystkich języka), to dajcie znać, jak najszybciej wrzucę Wam wersję polską.

Morfik
1. Na pw masz opisy zdolności.
2. W podpunkcie 8 tworzenia postaci masz napisane ile kosztuje rozwój umiejętności (i technik walki) dla danych kategorii. Niektóre specjalne zdolności wymagają odpowiednich wartości umiejętności – możesz teraz je porozwijać, żeby sprostać tym wymaganiom. Warto zapamiętać, że rozwinięcie umiejętności z dajmy na to 4 na 6, wymaga wykupienia zarówno poziomu 5, jak i 6.
3. I jak już to zrobisz, wydając PD, żeby nie zostało Ci ich więcej niż 10, masz gotową postać. Pierdołami w stylu podliczenia wartości walki (możesz to zrobić, nie musisz), nie ma się co przejmować na razie. Ekwipunkiem zajmiemy się już przy rozpoczęciu sesji.

Snigonas
1. Przejrzałem podniesione umiejętności i…
Cytat:
PD: 1100
Maksymalna wartość atrybutu: 14 (plus modyfikacje wynikające z ras oraz wad/zalet)
Maksymalna ranga umiejętności: 10 (i jak wyżej)
Maksymalna ranga technik walki: 12
Maksymalna łączna wartość atrybutów: 100
Maksymalna liczba zaklęć i inkantacji liturgicznych: 12
Maksymalna liczba z. i i.l. z innych tradycji: 2
Masz niektóre nieco za wysokie.

Dhrat
1. U Ciebie wszystko ok, ekwipunku nie sprawdzałem, bo i tak zajmiemy się nim na początku sesji. Ale pewnie też masz ok.

Ryo
Przemęczone.

Jutro rozpoczynamy sesję. Nie ma problemu, że jeszcze nie wszystko macie perfekcyjnie zrobione - i tak będzie to jeszcze tłumaczone i dopieszczane.

Ekwipunek ustalimy w początkowych kroczkach na sesji (retrospekcji do tego, gdzie będziecie zaczynać). Gotowi?
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline