Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2017, 21:31   #503
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cytat:
Doprecyzujmy:
Nie możemy się podnieść, bo coś nas przygniata, czy mamy kłopoty ze złapaniem równowagi?
Brak równowagi.
Co do profitów za 4 nogi to też nie ma. Mechanicznie: rzuty Wam bardzo nie wyszły by 4 nogi miały znaczenie.

Cytat:
Czy widzimy, co jest w furgonetce?
Jakieś urządzenie. Wygląda podobnie do dzieł Nitro, tylko to ma bardziej wyjściowy wygląd

Amunicji brak w uliczce. Leżycie od furgonetki jakieś 20m. Od wylotu uliczki ok 5m.


Cytat:
Jak Yuri dostał promieniem śmierci, to dało się zidentyfikować kierunek z którego dostał i czy faktycznie było to od strony Skałoluda?
Bez wątpienia od skałoluda. Załatwił miśka jak Superman Czerwony laser z oczu.


Cytat:
To ja też zapytam mniej więcej o odległość od wydarzeń Margaret i miśka. Może uda mi się wyczuć co się z nimi dzieje
Masz zasięg zmysłu grawitacyjnego 250 stóp, więc są w teoretycznym zasięgu. Ale musisz tam "spojrzeć". A na razie nie masz chyba fabularnego powodu tam patrzeć. chyba, że wymyślisz racjonalny powód.

No i zobaczysz tylko obiekty o masie mogącej być Margaret i Yurim. A dlaczego obiekty mogące być Margaret i Yurim leżą? Wszak mogą się chronić przed ostrzałem spoza zasięgu zmysłów, albo co :P

Cytat:
Czy Margaret może użyć swojej całej mocy?
Problem z równowagą nie przeszkadza w użyciu mocy.
 
Mike jest offline