Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 00:02   #58
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Ale już sytuacja, gdy gracz przeciętny, nieskalany negatywną opinią robi KP b. dobrą, a dostaje się osoba z kartą średnią i lepszym nickiem zakrawa na elitaryzm.
.
Wszystko sprowadza się do osobistych odczuć. Generalnie KP nie są jawne, a nawet gdyby były, to ich ocenianie nie podlega jakiemuś jednemu schematowi oceny. Jest czysto subiektywne. Zresztą rekrutacje tonie jest konkurs kart, tylko wybór współgraczy... A nawet gdyby tak było, to nie wiem na jakiej podstawie masz pewność, że karta "przeciętnego" gracza była lepsza od tego z lepszym "nickiem". Tamtej karty nie widziałeś, nie znasz zamysłu na przygodę.
Kończąc jeśli masz podejrzenie, że u danego MG część miejsc jest już dawno zajętych, to może wystarczy wysłać pw, z zapytaniem czy warto taką KP słać...
Dostałem się do sesji super, nie trudno. Jest mi przykro i tyle (w ocenie kart nigdy nie będziemy obiektywni). Czy mam mniejsze szanse na dostanie się do sesji od niektórych innych osób. Na pewno tak, ale to nie jest problem.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 11-12-2017 o 00:10.
pi0t jest offline