Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 04:00   #59
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Czy to jest rzeczywiście ten problem? Jak wchodzę na profil MrKroffina to widzę tylko jedną ukończoną sesję. Przez sześć lat tylko jedna? Może tu jest problem?
Myślę, że nie. Z sesji, które ja prowadziłem upadła jedna w porozumieniu z graczami, jedna została zakończona sukcesem, dwie nadal są prowadzone. Z sesji, w których grałem, zrezygnowałem z dwóch - z pierwszej u Sayane i z drugiej u Warlocka. Reszta upadła samoistnie, na ogół przez odejście MG. Zwyczajny pech jak dla mnie.

Jak patrzę, co tu się wypisuje, to coraz mniej mi się chce to czytać, już o odpisywaniu nie mówiąc. Pokazuje to też, że choćbym nie wiem, jak się starał, by nie wybuchł shitstorm, on wybuchnie, jeśli temat temu sprzyja. A przecież u założeń pierwszego posta leżała tylko chęć podzielenia się pewnymi, niezbyt przyjemnymi, przemyśleniami i zachęta do wymiany doświadczeń, także (przede wszystkim) z forumowymi wyjadaczami. I to się częściowo udało, padło wiele merytorycznych i fajnych odpowiedzi, przyznam uczciwie, że pod ich wpływem zrewidowałem trochę wcześniejsze stanowisko. O wyrobienie odpowiedniego stanowiska właśnie mi chodziło, nie zakładałem tego tematu z absolutnym przekonaniem o własnej racji. Niestety przy okazji dowiedziałem się też, że jestem rasistą, trollem, działam jak bolszewik, a poza tym mierny i zakompleksiony ze mnie gracz. Bo chyba w internetach nie da się dyskutować bez inwektyw i LI widać nie jest wyjątkiem. Szkoda.
 
MrKroffin jest offline