Wątek: Elitaryzm na LI
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2017, 09:43   #61
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Myślę, że na powyższym wpisie autora wątku moglibyśmy już zakończyć (tudzież starać się dążyć do tego) tę budzącą coraz bardziej negatywne emocję dyskusję. Padło już wystarczająco wiele wypowiedzi, aby każdy mógł wyrobić swoje własne zdanie na ten temat i wyciągnąć właściwie dla siebie wnioski.

Nie chcę oczywiście nikomu zabraniać wypowiadania się, nie mam takiej mocy sprawczej, ale chciałbym zwrócić uwagę na coś, co już kilka osób zdążyło zauważyć - mianowicie, ta dyskusja do niczego nie prowadzi i coraz bardziej zaczyna przypominać obrzucanie się błotem. Na krótką metę fajna zabawa, ale zostawia po sobie pewien niesmak oraz wzajemną niechęć i tak już bardzo wąskiego grona użyszkodników
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 11-12-2017 o 09:45.
Warlock jest offline